Twoja droga

do pięknego uśmiechu

Blog Stomatologiczny

Nasi Eksperci

Artykuł pierwszy

Dr n. med. Ewa Skutela

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu. Pracę przy fotelu, z pacjentami, stara się łączyć z rozwojem naukowym – jest współautorem publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach stomatologicznych. W 2015 roku obroniła rozprawę doktorską pt.” Wpływ kofeiny na aktywność enzymatycznego układu antyoksydacyjnego szczurów poddanych ekspozycji na fluorek sodu.” W 2013 r rozpoczęła specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia uczestnicząc w wielu wykładach, kursach oraz szkoleniach. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się głównie nowoczesna endodoncja oraz stomatologia estetyczna.


Artykuł pierwszy

Lek. dent. Anna Mysłek

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. Staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu. Podczas studiów była członkiem w naukowym kole ortodontycznym. W 2011 roku laureatka pierwszego miejsca w sesji stomatologicznej podczas VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny i Młodych Lekarzy. W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego o kierunku Prawo w ochronie zdrowia. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach teoretycznych i praktycznych oraz sympozjach naukowych. Zdobytą wiedzę przekłada na codzienną praktykę, lecząc pacjentów według najnowszych standardów. W naszej klinice specjalizuje się w minimalnie inwazyjnych odbudowach estetycznych zębów, leczeniu endodontycznym oraz protetycznym. Za najwyższy cel stawia sobie dobro pacjenta.


Artykuł pierwszy

Lek. dent. Karol Skutela

Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Obwodzie Lecznictwa Kolejowego w Gliwicach . Uczestnik licznych kursów i konferencji z zakresu implanto-protetyki oraz protetyki estetycznej. Głównym obszarem zainteresowań jest protetyka oraz chirurgia stomatologiczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych.