Twoja droga

do pięknego uśmiechu

Dentysta Siemianowice Śląskie, Stomatolog Siemianowice Śląskie

Formularz kontaktowy

Kontakt

Dentysta Siemianowice Śląskie

Czynne od pon. do pt. w godz. 9:00 - 19:00

ul. Staszica 14

tel. (32) 220 05 88

tel. (32) 220 42 96


ATRIA MED SP. z o.o.

NIP: 643 174 00 06

REGON: 241 203 943

Profesjonalny Dentysta Siemianowice Śląskie

Dentysta Siemianowice Śląskie zaprasza Państwa do skorzystania z atrakcyjnej oferty usług dentystycznych, wykonywanych przez Centrum Stomatologiczne ATRIA. Tworzymy sieć nowoczesnych klinik, które działają na terenie największych miast województwa śląskiego już od 23 lat. Tak długa ilość czasu pozwoliła nam na zdobycie solidnego doświadczenia, niezwykle cennego w stomatologii.

Szeroka oferta, jaką przygotowaliśmy w trosce o Państwa zdrowie, obejmuje między innymi: stomatologię estetyczną, protetykę, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ortodoncję czy implantologię. Wszystkie zabiegi stomatologiczne, wykonywane przez zatrudnionych w naszych gabinetach lekarzy, są przeprowadzane przy użyciu nowoczesnego sprzętu i specjalistycznych materiałów stomatologicznych. Mając na uwadze także Państwa komfort, regularnie wzbogacamy naszą ofertę o atrakcyjne promocje.

Dentysta Siemianowice Śląskie jest jednym z gabinetów, które szczycą się wysokiej jakości obsługą. Naszą kadrę tworzą wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni stomatolodzy, nieustannie podnoszący swoje kompetencje zawodowe. Zależy nam, aby każdy nasz pacjent był w pełni zadowolony z wizyty w naszej placówce, dlatego zapewniamy usługi, które spełniają najwyższe standardy ochrony i bezpieczeństwa. Rozpoczęliśmy działalność po to, aby byli Państwo pewni, że w okolicy znajduje się prawdziwy zespół profesjonalistów.

ATRIA – tu pracuje Twój sprawdzony dentysta! Siemianowice Śląskie – odwiedź nas!