Twoja droga

do pięknego uśmiechu

Stomatologia estetyczna - super jakość w dobrej cenie

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna obejmuje rozmaite zabiegi stomatologiczne, które mają na celu poprawę estetyki zębów pacjenta. Piękny i zdrowy uśmiech dodaje pewności siebie oraz pozwala osiągnąć satysfakcję ze swojego wizerunku. Stomatologia estetyczna umożliwia zmianę wyglądu zębów pacjenta, ich kształtu czy koloru. Do podstawowych zabiegów wchodzących w skład stomatologii estetycznej można zaliczyć m.in. profesjonalne czyszczenie zębów w postaci usuwania kamienia nazębnego (skaling), piaskowanie zębów czy usunięcie nalotu.

Centrum Stomatologiczne ATRIA posiada w swojej ofercie szereg zabiegów i metod do korygowania kształtu i koloru zębów, do których należą między innymi licówki ceramiczne oraz korony pełnoceramiczne, a także uzupełnienia w postaci nakładów typu Onlay i Inlay.

Licówki zapewniają pacjentowi doskonały efekt estetyczny. Mogą być wykorzystywane do maskowania nieeleganckich plomb, zmiany ustawienia, koloru czy rozmiaru zęba. Wykazują dużą odporność na ścieranie i przy zapewnieniu odpowiedniej higieny świetnie sprawdzają się nawet przez wiele lat. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chcą uzyskać piękny uśmiech. Istotnym i bardzo popularnym przykładem z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. Wybielanie polega na rozjaśnieniu koloru zębów i zapewnieniu pacjentowi pięknego białego uśmiechu. Wybielanie odbywa się w sposób nieinwazyjny i pozwala na uzyskanie wspaniałych efektów.

Do zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej można również zaliczyć ortodontyczne korygowanie wad zgryzu i nieprawidłowości w rozmieszczeniu zębów. Już dziś poznaj naszą bogatą oferty stomatologii estetycznej by zapewnić sobie piękny i lśniący uśmiech. Umów się na wizytę w Centrum Stomatologii ATRIA i skorzystaj ze specjalistycznej porady naszych lekarzy, którzy z chęcią pomogą Ci dobrać skuteczne rozwiązanie.