Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner kontakt katowice

Dentysta Katowice, Stomatolog Katowice

Adres placówki

ul. Mikołowska 56,
44-100, Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Telefon

(32) 608 30 10
(32) 781 30 40
katowice@atria.com.pl

Placówka posiada kontrakt z NFZ

Szybki kontakt

Napisz do nas i umów się na wizytę

Opis oddziału

Sprawdzony Dentysta Katowice

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty usług Centrum Stomatologicznego ATRIA. Stomatolog Katowice – oddział Atrii przy ulicy Mikołowskiej 56 usytuowany jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, dzięki temu w prostu sposób i w krótkim czasie dojadą do nas Państwo zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Pieszo z dworca PKP i autobusowego dotrzeć do Atrii można w około 15 min.

Wieloletnie doświadczenie wraz z rzetelnością wykonywanej pracy przełożyły się na utworzenie sieci nowoczesnych gabinetów na terenie całego Śląska. Dentysta Katowice prezentuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Dla nas liczy się kompetencja będąca podstawą naszej pasji, jaką jest leczenie stomatologiczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi m.in z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, leczenia kanałowego, wybielania zębów, ortodoncji czy implantologii. Dla osób pragnących skorygować kształt bądź rozmiar uzębienia przygotowaliśmy bogatą ofertę licówek pełnoceramicznych. Uznaniem wśród naszych klientów cieszy się także zabieg wybielania zębów za pomocą lampy BEYOND.

Zapewniamy bezbolesne i bezstresowe zabiegi stomatologiczne. Każdy z nich wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Współpracujemy z grupą najlepszych specjalistów nieustannie poszerzających swoją wiedzę.

Naszym celem jest pełne zadowolenie pacjenta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług spełniała najwyższe światowe standardy. Centrum Stomatologiczne ATRIA – tutaj przyjmuje Twój zaufany dentysta!

Katowice – Sprawdź nas!