Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner kontakt katowice

Dentysta Katowice, Stomatolog Katowice

Dentysta Katowice, Stomatolog Katowice

Adres placówki

ul. Mikołowska 56,
44-100, Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Telefon

(32) 608 30 10
(32) 781 30 40
katowice@atria.com.pl

Placówka posiada kontrakt z NFZ

0

Pacjentów

0

Oddziałów

0

Lat

0

Pracowników

Szybki kontakt

Napisz do nas i umów się na wizytę

Opis oddziału

Sprawdzony Dentysta Katowice

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty usług Centrum Stomatologicznego ATRIA. Stomatolog Katowice – oddział Atrii przy ulicy Mikołowskiej 56 usytuowany jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, dzięki temu w prostu sposób i w krótkim czasie dojadą do nas Państwo zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Pieszo z dworca PKP i autobusowego dotrzeć do Atrii można w około 15 min. Z dworca PKP w Katowicach można także dojechać do Atrii liniami autobusowymi nr 46, 12, 37,115, 10, 900, 632, 689, 297. Przystanek, na którym należy wysiąść to Katowice AWF – znajduje się on 2 minuty drogi od Centrum Stomatologicznego Atria.

Dobry dentysta? Zapraszamy do Atrii!

Wieloletnie doświadczenie wraz z rzetelnością wykonywanej pracy przełożyły się na utworzenie sieci nowoczesnych gabinetów na terenie całego Śląska. Dentysta Katowice prezentuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Dla nas liczy się kompetencja będąca podstawą naszej pasji, jaką jest leczenie stomatologiczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi m.in z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, leczenia kanałowego, wybielania zębów, ortodoncji czy implantologii. Dla osób pragnących skorygować kształt bądź rozmiar uzębienia przygotowaliśmy bogatą ofertę licówek pełnoceramicznych. Uznaniem wśród naszych klientów cieszy się także zabieg wybielania zębów za pomocą lampy BEYOND.

Zapewniamy bezbolesne i bezstresowe zabiegi stomatologiczne. Każdy z nich wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Współpracujemy z grupą najlepszych specjalistów nieustannie poszerzających swoją wiedzę.

Naszym celem jest pełne zadowolenie pacjenta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług spełniała najwyższe światowe standardy. Centrum Stomatologiczne ATRIA – tutaj przyjmuje Twój zaufany dentysta!

Katowice – Sprawdź nas!

Dentysta Katowice, Stomatolog Katowice – dlaczego warto wybrać Atrię?

Dobry i doświadczony stomatolog jest warunkiem koniecznym w drodze Pacjentów do zdrowych i pięknych zębów. Jeśli szukasz takich specjalistów, znajdziesz ich w Centrum Stomatologicznym ATRIA. Dentysta to osoba, której Pacjent powinien ufać, a aby zbudować zaufanie, lekarz musi posiadać pewne cechy. Doświadczenie i umiejętności to podstawa, ale to nie wszystko. Empatia, umiejętność współodczuwania, delikatność, cierpliwość – to cechy, które posiada dobry dentysta. Katowice mogą poszczycić się takimi specjalistami – od wielu lat współpracujemy w Atrii z lekarzami, którzy nie tylko doskonale znają się na swoim fachu. Swoją osobowością i usposobieniem zdobyli zaufanie i sympatię Pacjentów – zarówno dorosłych, jak i tych najmłodszych.

Sprawdź stomatologów i pracowników, którzy tworzą nasz zespół w Katowicach.

Udogodnienia dla naszych Pacjentów ATRIA – Dentysta, Stomatolog Katowice

  • Placówka ATRIA Katowice, podobnie jak pozostałe gabinety, wyposażona jest w nowoczesne aparaty RTG. Zdjęcia rentgenowskie wykonują specjaliści radiolodzy posiadający wszystkie wymagane certyfikaty oraz konieczne szkolenia z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta. Dzięki temu masz pewność, że wykonanie zdjęcia RTG w Atrii jest całkowicie bezpieczne. Ponadto zdjęcie możesz wykonać bezpośrednio w naszej placówce – oszczędzasz więc czas
  • Atria - Dentysta Katowice oferuje rozłożenie kosztów leczenia na raty przy pomocy systemu MediPay. System ten oferuje atrakcyjne warunki finansowe i pozwala rozłożyć na raty koszty do 50 tys. zł.
  • W Centrum Stomatologicznym Atria Katowice oferujemy Pacjentom możliwość płatności kartą
  • Jeśli interesuje Cię dentysta NFZ w mieście Katowice, to dobrze trafiłeś. Gabinet ATRIA Katowice posiada podpisaną umowę z NFZ. Dzięki temu Pacjenci, którzy nie chcą podejmować leczenia prywatnego mogę także skorzystać z naszych usług
  • Atria – Dentysta Katowice to zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy. Do swojej pracy podchodzą z pasją i do każdego Pacjenta podchodzą indywidualnie z dużym zaangażowaniem i empatią
  • Dbamy o komfort naszych pacjentów nie tylko na fotelu dentystycznym. Wszystkie placówki wyposażone są w klimatyzację oraz Wi-Fi.

Stomatolog, Dentysta Katowice – zapraszamy na wizyty do ATRII!

Atria gabinet stomatolog katowice
dentysta katowice Atria
stomatolog Katowice Atria