Artykuł pierwszy

Pierwszy oddział Centrum Stomatologii Atria powstał w Chorzowie w 1993 roku. Wraz z upływem lat firma prężnie rozwijała się, czego efektem jest pięć oddziałów na terenie Śląska. Aktualnie posiadamy oddziały w Chorzowie, Katowicach, Mysłowicach, Siemianowicach Śląskich i Rudzie Śląskiej. W każdym oddziale realizujemy pełen zakres usług stomatologicznych, który obejmuje:

Wyposażenie

Każdy z naszych gabinetów jest wyposażony w nowoczesny sprzęt stomatologiczny, aparaty RTG oraz profesjonalne systemy sterylizacji, spełniające najwyższe standardy Unii Europejskiej. Ponieważ na rynku nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania w dziedzinie stomatologii, dokładamy wszelkich starań żeby na bieżąco unowocześniać nasze gabinety, tak aby pacjenci byli w pełni zadowoleni z jakości oferowanych przez nas usług.

Gwarancja

Na wszystkie usługi udzielamy rocznej gwarancji a pracujące wyłącznie na zamówienie naszych lekarzy laboratorium protetyczne gwarantuje najwyższą jakość uzupełnień protetycznych, takich jak korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe i elastyczne, zasuwy, zatrzaski, licówki ceramiczne czy korony pełnoceramiczne. Nasz personel, składający się z doświadczonych lekarzy, stale podnosi swoje kwalifikacje i bierze udział w sympozjach oraz różnego rodzaju specjalistycznych szkoleniach, tak aby być stale na bieżąco z najnowszymi trendami z zakresu stomatologii.

Za sprawą wysokich kwalifikacji naszego personelu, najwyższej staranności oraz nowoczesnego wyposażenia naszych placówek, pacjenci zyskują gwarancję zadowolenia z wykonywanych przez nas usług.

Certyfikat Anna Gutwald Hetmanczyk Certyfikat Magdalena Dudek Certyfikat Anna Gutwald Hetmanczyk Certyfikat Bernadeta Foszczyńska

Zapraszamy Państwa do naszych gabinetów.