Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner promocje

Plebiscyt „Hipokrates” - dentyści z Atrii w czołówce najlepszych lekarzy

Plebiscyt „Hipokrates 2017”

Plebiscyt „Hipokrates 2017” to inicjatywa, która wyłania najlepszych lekarzy różnych dziedzin, w tym najlepszych stomatologów. Co sprawia, że plebiscyt ten jest wyjątkowy? To Pacjenci głosują i wybierają najlepszych lekarzy.

Jako, że komfort i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla pracowników Atrii priorytetem, z wielką radością przyjęliśmy werdykt głosujących, którzy zadecydowali, że na wyróżnienie w Plebiscycie zasługują aż dwie specjalistki pracujące w naszych gabinetach.

W kategorii Stomatolog Roku w dwóch miastach Centrum Stomatologiczne ATRIA może poszczycić się swoimi pracownikami, którzy znaleźli się w pierwszej trójce najlepszych specjalistów w dziedzinie stomatologii.

Plebiscyt Hipokrates 2017

Bernadeta Foszczyńska lek. dentysta

lek. dentysta Bernadeta Foszczyńska

Ruda Śląska


Karolina Bucka lek.dentysta

lek. dentysta Karolina Bucka

ChorzówSpecjaliści ATRII na podium

Drugie miejsce wśród najlepszych stomatologów z Rudny Śląskiej zajęła nasza specjalistka lek. dentysta Bernadeta Foszczyńska. Z kolei w gronie najlepszych stomatologów z Chorzowa na trzecim miejscu uplasowała się lek. dentysta Karolina Bucka.

Jesteśmy niesamowicie dumni, że w gabinetach Atrii pracują specjaliści cieszący się tak dużym uznaniem wśród Pacjentów. Naszym Pracownicom składamy serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych owocnych lat pracy w Atrii.

Dziękujemy także wszystkim pacjentom, którzy głosowali w Plebiscycie na naszych stomatologów!


Stomatolog roku 2017