Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner kontakt ruda śląska

Dentysta Ruda Śląska, Stomatolog Ruda Śląska

Dentysta Ruda Śląska, Stomatolog Ruda Śląska

Kontakt

(32) 244 21 15
(32) 771 71 40
rudaslaska@atria.com.pl

Adres placówki

ul. Planty Antoniego Kowalskiego 4
41-717, Ruda Śląska

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Placówka posiada kontrakt z NFZ

0

Pacjentów

0

Oddziałów

0

Lat

0

Pracowników

Szybki kontakt

Napisz do nas i umów się na wizytę

Opis oddziału

Niezawodny Dentysta Ruda Śląska

Dentysta Ruda Śląska gorąco zaprasza Państwa do zapoznania się i skorzystania z szerokiej oferty naszych usług stomatologicznych. Centrum Stomatologiczne ATRIA to sieć nowoczesnych placówek, które działają już od 23 lat na terenie największych miast województwa śląskiego. Nasz gabinet charakteryzuje się dbałością o szczegóły, co stanowi priorytet w procesie leczenia zębów.

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu następujących dziedzin: stomatologia estetyczna, protetyka, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ortodoncja czy implantologia. Zabiegi przeprowadzane przez naszych lekarzy wykonywane są za pomocą nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu stomatologicznego. Nasza kadra składa się wyłącznie z kompetentnych i doświadczonych stomatologów. Jesteśmy pasjonatami naszego zawodu, dlatego też systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, iż korzystają Państwo z usługi zaufanego dentysty.

Dbamy o to, by każdy nasz pacjent był w pełni zadowolony z wizyty, dlatego staramy się świadczyć usługi, które spełniają najwyższe światowe standardy. ATRIA – tutaj pracuje Twój najlepszy dentysta! Ruda Śląska – sprawdź nas!

Już dziś umów się na wizytę!