Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner kontakt ruda śląska

Dentysta Ruda Śląska, Stomatolog Ruda Śląska

Kontakt

(32) 244 21 15
(32) 771 71 40
rudaslaska@atria.com.pl

Adres placówki

ul. Planty Antoniego Kowalskiego 4
41-717, Ruda Śląska

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Placówka posiada kontrakt z NFZ

Szybki kontakt

Napisz do nas i umów się na wizytę

Opis oddziału

Niezawodny Dentysta Ruda Śląska

Dentysta Ruda Śląska gorąco zaprasza Państwa do zapoznania się i skorzystania z szerokiej oferty naszych usług stomatologicznych. Centrum Stomatologiczne ATRIA to sieć nowoczesnych placówek, które działają już od 23 lat na terenie największych miast województwa śląskiego. Nasz gabinet charakteryzuje się dbałością o szczegóły, co stanowi priorytet w procesie leczenia zębów.

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu następujących dziedzin: stomatologia estetyczna, protetyka, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ortodoncja czy implantologia. Zabiegi przeprowadzane przez naszych lekarzy wykonywane są za pomocą nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu stomatologicznego. Nasza kadra składa się wyłącznie z kompetentnych i doświadczonych stomatologów. Jesteśmy pasjonatami naszego zawodu, dlatego też systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, iż korzystają Państwo z usługi zaufanego dentysty.

Dbamy o to, by każdy nasz pacjent był w pełni zadowolony z wizyty, dlatego staramy się świadczyć usługi, które spełniają najwyższe światowe standardy. ATRIA – tutaj pracuje Twój najlepszy dentysta! Ruda Śląska – sprawdź nas!

Już dziś umów się na wizytę!