Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner kontakt

Mediraty

Mając na uwadze komfort oraz wygodę naszych pacjentów, we wszystkich gabinetach stomatologicznych Atrii istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, czyli sfinansowania kosztów leczenia stomatologicznego przy pomocy popularnego systemu ratalnego Mediaraty.

Zadzwoń lub przyjdź do placówki Centrum Stomatologicznego Atria i zapytaj o możliwość płatności ratalnych lub skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Mediraty to:

  • Gwarancja niskiej raty, pożyczka na określony cel – porównaj ofertę MediRaty z innymi
  • Nowoczesne finansowanie zabiegów medycznych w systemie ratalnym
  • Najprostsza i najszybsza procedura
  • Kwota finansowania do 50 tys. zł
  • Ogólnopolska sieć placówek medycznych, w których dostępne jest finansowanie MediRaty

W zależności od wybranej opcji i kwoty finansowania spłata najczęściej jest rozkładana na: 6, 12, 24, 36, 48 rat. Najdłuższy okres w jakim zobowiązanie musi być spłacone wynosi 60 miesięcy (5 lat).

Dla Pacjenta lub osoby zaciągającej zobowiązanie na rzecz Pacjenta (np. rodzic względem dziecka) lub pupila, kluczowym warunkiem korzystania z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej. Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne trwa zaledwie 4 minuty.

Weź zdrowie w swoje ręce – sfinansuj zabieg prosto i szybko!

Więcej informacji o finansowaniu MediRaty można również uzyskać pod numerem telefonu 22 266 83 70 w dni robocze od 8.00-20.00 lub na stronie www.ratalnie.com