Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner kontakt mysłowice

Dentysta Mysłowice, Stomatolog Mysłowice

Szanowni Pacjenci! Informujemy, że pomimo remontu ulicy Bytomskiej w Mysłowicach, nasza placówka pozostaje cały czas otwarta i istnieje możliwość dojazdu do niej. Przepraszamy za utrudnienia!
Dentysta Mysłowice, Stomatolog Mysłowice

Kontakt

(32) 222 27 50
myslowice@atria.com.pl

Adres placówki

ul. Bytomska 18
41-400, Mysłowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Placówka posiada kontrakt z NFZ

0

Pacjentów

0

Oddziałów

0

Lat

0

Pracowników

Szybki kontakt

Napisz do nas i umów się na wizytę

Opis oddziału

Fachowy Dentysta Mysłowice

Zdrowe zęby to podstawa, na której tworzymy własne życiowe cele prowadzące do szczęścia. Dlatego z leczeniem zębów nie należy zwlekać. Już dziś Dentysta Mysłowice serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą bogatą ofertą profesjonalnych usług stomatologicznych. Dzięki niej łatwiej będzie Państwu zadecydować, która usługa najbardziej Państwu odpowiada.

Centrum Stomatologiczne ATRIA stanowi sieć nowoczesnych gabinetów, działających już od 23 lat na terenie największych miast Śląska. Oferowane przez nas usługi obejmują między innymi: stomatologię estetyczną, protetykę, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ortodoncję czy implantologię. Dentysta Mysłowice to gabinet, w którym odnajdą Państwo każdą z powyższych ofert wykonaną należytą troską.

Wszyscy zatrudnieni w naszych oddziałach lekarze wykonują zabiegi przy użyciu nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu stomatologicznego uzupełnionego o najlepsze materiały. W skład naszej kadry wchodzą wyłącznie kompetentni i doświadczeni specjaliści, którzy poprzez udział w licznych sympozjach i szkoleniach systematycznie poszerzają swoją wiedzę.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz pacjent był w 100% zadowolony z wizyty. Świadczone przez nas usługi stomatologiczne zawsze spełniają najwyższe światowe standardy. Świadczy o tym wymieniona wyżej bogata oferta, wzbogacana regularnie o atrakcyjne promocje.

ATRIA – tu przyjmuje Twój profesjonalny dentysta! Mysłowice – Sprawdź nas!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz – chętnie pomożemy