Atria - Dentysta Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śl.

Banner kontakt

MediPay

Medipay logo

Mając na uwadze komfort oraz wygodę naszych pacjentów, we wszystkich gabinetach stomatologicznych Atrii istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, czyli sfinansowania kosztów leczenia stomatologicznego przy pomocy popularnego systemu ratalnego MediPay.

Zadzwoń lub przyjdź do placówki Centrum Stomatologicznego Atria i zapytaj o możliwość płatności ratalnych lub skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

MediPay to:

  • Gwarancja niskiej raty, pożyczka na określony cel – porównaj ofertę MediRaty z innymi
  • Nowoczesne finansowanie zabiegów medycznych w systemie ratalnym
  • Najprostsza i najszybsza procedura
  • Kwota finansowania do 5 tys. zł
  • Ogólnopolska sieć placówek medycznych, w których dostępne jest finansowanie MediRaty

W zależności od wybranej opcji finansowania możesz odłożyć nawet o 30 dni płatność za każdą usługę stomatologiczną od 100 zł do 5 000 zł bez dodatkowych kosztów lub spłacić ją w 3, 4, 8 lub 12 ratach.

Dla Pacjenta lub osoby zaciągającej zobowiązanie na rzecz Pacjenta (np. rodzic względem dziecka) lub pupila, kluczowym warunkiem korzystania z finansowania w systemie MediPay jest posiadanie zdolności kredytowej. Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne trwa zaledwie 4 minuty.

Weź zdrowie w swoje ręce – sfinansuj zabieg prosto i szybko!

Więcej informacji o finansowaniu MediPay można również uzyskać pod numerem telefonu 22 266 83 70 w dni robocze od 8.00-20.00 lub na stronie www.mediraty.pl