Mezoterapia igłowa Katowice, Ruda Śląska – Atria


Mezoterapia igłowa to zabieg, który odżywia skórę i przywraca jej młody, promienny wygląd. Polega na iniekcji substancji aktywnych w głąb skóry. Substancje te to najczęściej kwas hialuronowy oraz różnego rodzaju mieszanki witaminowe, aminokwasy czy oligoelementy. Dzięki wstrzykiwaniu substancji w odpowiednie tkanki, działają one stu procentowo, takiego efektu nigdy nie przyniesie stosowanie ich na powierzchnie skóry. Ostrzykiwanie pobudza także komórki do regeneracji i produkcji substancji odpowiedzialnych m.in. za elastyczność skóry.

Mezoterapia igłowa Katowice w Atrii

Mezoterapia igłowa poprawia kondycję skóry, wygładza zmarszczki, odżywia ją od środka, co przekłada się na jej wygląd. Mezoterapia świetnie sprawdza się w zwalczaniu szarej i ziemistej cery, pozwala zminimalizować cienie pod oczami. Ponadto przywraca dobrą kondycję skórze odwodnionej oraz wygładza zmarszczki. Mezoterapię igłową można także stosować, gdy zmagamy się z bliznami potrądzikowymi lub mniejszymi bliznami pourazowymi. Pacjenci równie chętnie decydują się na mezoterapię, gdy chcą odmłodzić skórę na szyi i dekolcie.

Efekty mezoterapii dostrzec można już po pierwszym zabiegu, jednak największe efekty przynosi seria ok. 3-4 zabiegów w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi. Mezoterapia nie wymaga specjalnego przygotowania, ani wyłączenia z codziennych aktywności po zabiegu. Zaleca się jedynie, by około 7 dni przed zabiegiem zaprzestać przyjmowania leków obniżających krzepliwość krwi, np. aspiryny oraz by kilka dni po zabiegu nie wystawiać skóry na słońce.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Infekcje skóry w okolicach wykonywania zabiegu
  • Skłonność do powstawania bliznowców
  • Nowotwory i choroby autoimmunologiczne

Warto zdecydować się na wykonanie zbiegu mezoterapii igłowej u doświadczonego lekarza. Dzięki temu zyskamy pewność, że nie ma żadnych zdrowotnych przeciwwskazań, by wykonać zabieg. W Atrii mezoterapię igłową wykonuje specjalista z zakresu m.in. medycyny estetycznej – dr Anna Mysłek.

Cena:

  • Restylane Skinboosters – 700 zł
  • Restylane Vital – 700 zł
  • Teosyal Redensity – 800 zł

Czas trwania zabiegu: ok. 30 min

Oddział w Katowicach

ul. Mikołowska 56, 40-001

tel.: (32) 608 30 10 lub (32) 781 30 40

Oddział w Rudzie Śląskiej

ul. Planty Antoniego Kowalskiego 4, 41-717

tel.: (32) 244 21 15 lub (32) 771 71 40