Osocze bogatopłytkowe – „wampirzy lifting”


Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego nazywany jest także wampirzym liftingiem. Dlaczego? Ponieważ substancją, którą wstrzykuje się pod skórę pacjenta podczas tego zabiegu jest jego własne osocze bogatopłytkowe. Osocze pozyskiwane jest z krwi pacjenta. Pierwszym etapem jest pobranie odpowiedniej ilości krwi, a kolejnym pozyskanie z niej osocza przy użyciu specjalistycznej wirówki. Pozyskane osocze wstrzykuje się w wybrane obszary skóry. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny. Substancje aktywne pochodzą bowiem z organizmu pacjenta. Wampirzy lifting jest więc świetną opcją dla osób uczulonych na różne preparaty wypełniające zmarszczki.

Dzięki zabiegowi wstrzyknięcia osocza bogatopłytkowego możliwe jest usunięcie lub spłycenie zmarszczek z okolic oczu (np. kurzych łapek), czoła, nosa i ust. Osocze świetnie radzi sobie także ze zmarszczkami w okolicach szyi, dekoltu i dłoni. Ponadto tego rodzaju zabieg pobudza skórę do regeneracji, poprawia jej ukrwienie i dotlenienie. Dzięki temu skóra wygląda młodziej, jest nawilżona, wygładzona i jędrna.

Przeciwwskazania

  • Choroby krwi
  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Czas trwania miesiączki
  • Zakażenia wirusowe
  • Choroby nowotworowe

Przed zabiegiem pacjent powinien wykonać badanie morfologiczne krwi. Na ich podstawie lekarz oceni czy możliwe jest wykonanie tego zabiegu. Zapraszam do Atrii na zabiegi liftingujące z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Cena:

  • 1 zabieg - 1 okolica 700 zł
  • 1 zabieg - 2 okolice 1200 zł

Czas trwania zabiegu: ok. 30 - 60 min

Oddział w Katowicach

ul. Mikołowska 56, 40-001

tel.: (32) 608 30 10 lub (32) 781 30 40

Oddział w Rudzie Śląskiej

ul. Planty Antoniego Kowalskiego 4, 41-717

tel.: (32) 244 21 15 lub (32) 771 71 40